Prooffice.net

Kierowca

Stanowisko:  MAGAZYNIER / KIEROWCA

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- kompletacja (za pomocą kolektora danych)

- przyjmowanie dostaw i kontrola zgodności z dokumentacją

- dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia

- troska o sprawność i właściwą eksploatacją środków transportowych i pozostałego wyposażenia magazynu

- dbałość o porządek i czystość

- dostawa towaru do klienta (w miarę potrzeb)

Wymagane cechy:

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

- znajomość topografii Krakowa i okolic

- dyspozycyjność

- komunikatywność, sumienność, samodzielność

- niekaralność

- obsługa komputera

Zapewniamy:

- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

- pracę w młodym i dynamicznym zespole

- niezbędne narzędzia do pracy

- wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy i zaangażowania

Oczekujemy:

- konsekwentnej i uporządkowanej pracy na powierzonym stanowisku

- zaangażowania w powierzoną pracę

- uczciwości i lojalności

- chęci uczenia się, optymizmu życiowego i zawodowego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie swojego:

- CV ze zdjęciem;

- listu motywacyjnego;

W przesłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w aspekcie realizacji procesu rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi warunki określone w niniejszym ogłoszeniu.

Adres e-mail: praca@prooffice.net.pl